O nas

20160823_132903

Agnieszka

26995173_1520932941295767_1309090286_n

Iza

AGIZ -Agnieszka i Iza. AGIZ- więcej niż aktywny wypoczynek

Dwie szalone dziewczyny, których pasją jest każda AKTYWNOŚĆ, nie znoszą nudy i nic nie robienia – tak mówią znajomi.

My o sobie: Pomysł na działalność zrodził się z pasji do aktywnego wypoczynku, którym lubimy zarażać innych. Jesteśmy nauczycielkami z wykształcenia i zamiłowania. Doświadczenie zdobyłyśmy samodzielnie organizując wycieczki i zielone szkoły oraz współpracując z innymi biurami przy organizacji imprez turystycznych, m.in. kolonii letnich, obozów zimowych, spływów kajakowych.

Specjalizujemy się w organizowaniu letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wycieczek szkolnych, zielonych szkół. Nasza oferta zawiera również wyjazdy integracyjne, organizację spływów, zajęcia NORDIC WALKING oraz naukę i doskonalenia jazdy na nartach.

Na koloniach i obozach dbamy o kompleksowy rozwój dzieci, zarówno ogólnosportowy, twórczy, jak i osobowościowy. Uczymy dzieci wrażliwości, empatii, współpracy w grupie, odpowiedzialności za siebie i innych. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci i młodzież mają możliwość rozwijania swoich talentów sportowych podczas codziennych zajęć i nie tylko… Na naszych wyjazdach stawiamy na szeroko pojętą aktywność fizyczną, jak również dbamy o to, co nasi podopieczni jedzą. Zwracamy uwagę na zdrowe odżywianie i staramy się dzielić swoją wiedzą na ten temat.

Podczas wycieczek i obozów funkcje wychowawców pełnią doświadczeni, lubiani i znani często uczniom i rodzicom nauczyciele.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników autokarowych.

Przy organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży współpracujemy z:

  • Danielem Tyborowskim – nauczycielem wychowania fizycznego w SP 34w Olsztynie, wychowawcą, koordynatorem projektów zewnętrznych, instruktorem i Prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gramy Bez Mamy”.
  • Piotrem Bawołem – nauczycielem wychowania fizycznego w SP 29w Olsztynie, wychowawcą i instruktorem.