Kadra

Daniel Tyborowski

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w SP 34 w Olsztynie, wychowawcą, koordynatorem projektów zewnętrznych, instruktorem i Prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gramy Bez Mamy”.

Agnieszka Tyborowska

Szczęśliwa mama i żona. Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego. Swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Moim żywiołem jest taniec. Można mnie spotkać w lesie, kiedy przemierzam z uśmiechem kolejne kilometry 😉

Elżbieta Sowa


Jestem dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego, wychowawcą i instruktorem. Uwielbiam spędzać aktywnie czas wolny. Moją pasją są podróże. Zawsze mam też pod ręką ciekawą książkę.

Tomek Angielski


Tancerz, instruktor, choreograf. Jestem uczestnikiem wielu turniejów tańca w całej Polsce min. RYTM ULICY ORAZ WIRUJĄCA STREFA. Obecnie pracuję jako instruktor i choreograf formacji hip hop, z którą zdobywam sukcesy na wielu konkursach. Prowadzę zajęcia zarówno z przedszkolakami, dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Dorota Bronakowska


Na co dzień jestem mamą dwóch wspaniałych Urwisów i zapaloną rowerzystką. Pogodna, komunikatywna, otwarta na kontakty z ludźmi, zorganizowana, aktywna. Działająca w organizacjach sportowych oraz niosących pomoc. Troskliwa i cierpliwa w stosunku do dzieci.

Bartłomiej Pawlak


Trener pływania w klubie sportowym, instruktor narciarstwa i snowboardu. Ratownik WOPR. Czynny nauczyciel, szczęśliwy tata 6-letniej Majki 😉 Miłośnik motoryzacji, członek  Warmińskiego Klubu Fiata 126p.

Edyta Pawlak


Nauczyciel wychowania fizycznego oraz języka angielskiego w szkole podstawowej, absolwentka AWF Warszawa, ratownik WOPR, instruktor pływania oraz narciarstwa zjazdowego, zainteresowania: bieganie, jazda na rowerze oraz dobra książka, zwariowana optymistka

Aleksandra Kolbusz


W życiu cenię fajnych ludzi, rozwój i dobrą zabawę. Przez lata zbieram doświadczenia w pracy dziećmi i młodzieżą. Na co dzień, wykorzystuję je i z satysfakcją uczę wf-u. Uwielbiam aktywny wypoczynek, szczególnie nad wodą, w towarzystwie rodziny, narzeczonego i psa Rogera. Lubię poznawać nowe miejsca.

Dawid Zieja


Były reprezentant kadry w pływaniu. Obecnie trener pływania w klubie i czynny wychowawca w szkole. Ze sportem jestem zaprzyjaźniony od dziecka 🙂

Tomasz Gaszyk


Z wodą związany od dziecka 😉 Niegdyś znakomity pływak i reprezentant kraju. Obecnie trener pływania w klubie sportowym, wychowawca w szkole. Wieczorami instruktor pływania w olsztyńskiej szkółce „Ośmiorniczka”.

Anna Nasierowska


Szczęśliwa mama dwóch chłopaków. Na co dzień pracuję jako dyplomowany nauczyciel matematyki. Jestem wychowawcą lubiącym swoj zawód! Praca z dziećmi daje mi wiele przyjemności i satysfakcji.

Agata Łojewska


Dyplomowany nauczyciel języka polskiego, na co dzień pracujący z dziećmi. Od lat jestem wychowawcą klas sportowych 😉 Lubię przyrodę i dobrą książkę.