Kadra

Daniel

Nauczyciel wychowania fizycznego w SP 34 w Olsztynie, uwielbiany za poczucie humoru,  koordynator projektów zewnętrznych, instruktor i Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gramy Bez Mamy”.

Agnieszka

Nauczyciel wychowania fizycznego. Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Kocha tańczyć. Wybierając się do olsztyńskiego lasu miejskiego możesz spotkać naszą Agę, kiedy przemierza z uśmiechem kolejne kilometry 😉

Ela


Nauczyciel wychowania fizycznego, dla którego sport i podróże z ciekawą książką pod ręką, są chwilami relaksu. Kierownik i opiekun idealny ! Zawsze ma czas dla swoich podopiecznych.

Tomek


Tancerz, instruktor, choreograf, uczestnik wielu turniejów tańca w całej Polsce. Uwielbiany przez kolonistów i obozowiczów. Niejeden układ taneczny wspólnie zatańczyli 🙂 Pozytywnie zakręcony na punkcie muzyki.

Dorota


Prawdziwy wulkan energii. Zapalona rowerzystka i biegaczka. Działająca w organizacjach sportowych oraz niosących pomoc. Troskliwa i cierpliwa w stosunku do dzieci – i poczesze, i zaśpiewa, ukocha.

Bartek


Wyjazdy nad wodę z Bartkiem, są zawsze bezpieczne – trener pływania w klubie sportowym, ratownik WOPR. Instruktor narciarstwa i snowboardu. Na obozach „pan złota rączka”. Miłośnik motoryzacji, członek  Warmińskiego Klubu Fiata 126p.

Edyta


Kobieta wielu talentów: ratownik WOPR, instruktor pływania oraz narciarstwa zjazdowego. Na co dzień nauczyciel. W jej drobnym ciele kryje się wielki charakter – dyscyplina musi być 😉

Dawid


Ze sportem zaprzyjaźniony od dziecka 🙂 Woda, to jego żywioł. W przeszłości reprezentant kadry w pływaniu. Obecnie trener pływania w klubie i czynny wychowawca w szkole. Na obozach Dawid widzi wszystko 😉

Tomek


Kolejna złota rybka, w naszym zespole 😉 Z wodą związany od dziecka 😉 Niegdyś znakomity pływak i reprezentant kraju. Obecnie trener pływania w klubie sportowym, wychowawca w szkole. Wieczorami instruktor pływania w olsztyńskiej szkółce „Ośmiorniczka”. Kiero idealny!