O nas

20160823_132903

Agnieszka

Mama studentki, żona. Mgr historii i nauczyciel wychowania fizycznego. Od dziecka jestem związana ze sportem. Najbliższe mojemu sercu jest bieganie. Uwielbiam też górskie wędrówki i podróże z plecakiem w nieznane, poznawanie nowych miejsc i ludzi.

Iza

Iza

Mama studenta, żona. Z wykształcenia mgr matematyki i zarządzania w turystyce. Jestem instruktorem narciarstwa. Uwielbiam kontakt z naturą – pasjonuje mnie kajakarstwo, a przede wszystkim jazda rowerem MTB. W wolnym czasie można spotkać mnie w górach.

AGIZ -Agnieszka i Iza. AGIZ- więcej niż aktywny wypoczynek

Dwie szalone dziewczyny, których pasją jest każda AKTYWNOŚĆ, nie znoszą nudy i nic nie robienia – tak mówią znajomi.

My o sobie: Pomysł na działalność zrodził się z pasji do aktywnego wypoczynku, którym lubimy zarażać innych. Jesteśmy nauczycielkami z wykształcenia i zamiłowania. Doświadczenie zdobyłyśmy samodzielnie organizując wycieczki i zielone szkoły oraz współpracując z innymi biurami przy organizacji imprez turystycznych, m.in. kolonii letnich, obozów zimowych, spływów kajakowych.

Specjalizujemy się w organizowaniu letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wycieczek szkolnych, zielonych szkół. Nasza oferta zawiera również wyjazdy integracyjne i  pobyty rodzinne.

Na koloniach i obozach dbamy o kompleksowy rozwój dzieci, zarówno ogólnosportowy, twórczy, jak i osobowościowy. Uczymy dzieci wrażliwości, empatii, współpracy w grupie, odpowiedzialności za siebie i innych. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dzieci i młodzież mają możliwość rozwijania swoich talentów sportowych podczas codziennych zajęć i nie tylko… Na naszych wyjazdach stawiamy na szeroko pojętą aktywność fizyczną, jak również dbamy o to, co nasi podopieczni jedzą. Zwracamy uwagę na zdrowe odżywianie i staramy się dzielić swoją wiedzą na ten temat.

Podczas wycieczek i obozów funkcje wychowawców pełnią doświadczeni, lubiani i znani często uczniom i rodzicom nauczyciele.

Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników autokarowych.

AGIZ chronologia:

 2019 r.- zmiana nazwy na potrzeby marketingowe AGIZ Podróże Aktywne i delikatne odświeżenie loga

2017 r.- nowe Logo  

2012 r.-pierwsze Logo 

2012 r. -początek AGIZ Biuro Turystyki Aktywnej s.c. i pierwsza kolonia w Wiśle